RA73F2A357RBTD
MFR.Part #
RA73F2A357RBTD
JLCPCB Part #
C3958593
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS