LEV100A4ANG
Mechanical Assembly
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
LEV100A4ANG
Description
-、-、-、-、-、-、-、-、- 100A 57mm×46mm Base DC DC12V Electromechanical LEV100 - Electromechanical Contactor