KUP-14A31F-120
MFR.Part #
KUP-14A31F-120
JLCPCB Part #
C6579916
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+45℃ 10ms 120V 15ms 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A AgCdO + Gold Plated SOCKETABLE Power Relays ROHS