KHAU-17A11H-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KHAU-17A11H-120
JLCPCB Part #
C7292442
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 120V 13ms 240V@AC 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6ms Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS