RY2S-ULDC24V
MFR.Part #
RY2S-ULDC24V
JLCPCB Part #
C6461026
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+55℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 24V 30V@DC、240V@AC 3A Silver + Gold Plated SOCKETABLE Power Relays ROHS