HSC150100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC150100RJ
JLCPCB Part #
C1525593
Package
Plugin
Description
100Ω 150W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS