HSC10056RJ
MFR.Part #
HSC10056RJ
JLCPCB Part #
C6269055
Description
100W 56Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS