HSC10022RJ
MFR.Part #
HSC10022RJ
JLCPCB Part #
C1525508
Description
100W 22Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS