HSC1001K2J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC1001K2J
JLCPCB Part #
C1566918
Package
Plugin
Description
1.2kΩ 100W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS