HSA5047RJ
MFR.Part #
HSA5047RJ
JLCPCB Part #
C1525471
Description
47Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS