HSA50470RJ
MFR.Part #
HSA50470RJ
JLCPCB Part #
C1525479
Description
470Ω 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS