HSA5022RJ
MFR.Part #
HSA5022RJ
JLCPCB Part #
C1525451
Description
22Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS