HSA102K2J
MFR.Part #
HSA102K2J
JLCPCB Part #
C1525628
Description
16W 2.2kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS