HSA1022RJ
MFR.Part #
HSA1022RJ
JLCPCB Part #
C1525427
Description
16W 22Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS