H8787KDYA
MFR.Part #
H8787KDYA
JLCPCB Part #
C3385365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS