H8750KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8750KDCA
JLCPCB Part #
C1405463
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS