H8402KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8402KBYA
JLCPCB Part #
C1408440
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS