H831R6DYA
MFR.Part #
H831R6DYA
JLCPCB Part #
C1407028
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS