H831R6DCA
MFR.Part #
H831R6DCA
JLCPCB Part #
C3397823
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS