H8275RDCA
MFR.Part #
H8275RDCA
JLCPCB Part #
C1405131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 275Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS