H826R7BYA
MFR.Part #
H826R7BYA
JLCPCB Part #
C3354687
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS