H8127RDCA
MFR.Part #
H8127RDCA
JLCPCB Part #
C3501999
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS