H480K6FYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H480K6FYA
JLCPCB Part #
C1405733
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS