H47K15BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H47K15BCA
JLCPCB Part #
C1410033
Package
Plugin
Description
500mW 7.15kΩ ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS