SMW51R2JT
MFR.Part #
SMW51R2JT
JLCPCB Part #
C2091184
Description
-55℃~+200℃ 1.2Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS