H4536KDYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4536KDYA
JLCPCB Part #
C1409754
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS