H430R9BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H430R9BZA
JLCPCB Part #
C3541515
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS