H430K9BZA
MFR.Part #
H430K9BZA
JLCPCB Part #
C1408998
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS