H42K67BZA
MFR.Part #
H42K67BZA
JLCPCB Part #
C3500887
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS