H42K49BCA
MFR.Part #
H42K49BCA
JLCPCB Part #
C3379727
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS