ER74R018JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER74R018JT
JLCPCB Part #
C3515793
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 18mΩ 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS