ER1733RJT
MFR.Part #
ER1733RJT
JLCPCB Part #
C1425593
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 14W 33Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS