CRGV1206J390K
MFR.Part #
CRGV1206J390K
JLCPCB Part #
C4005956
Description
-55℃~+125℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS