CRGV0603J1M8
MFR.Part #
CRGV0603J1M8
JLCPCB Part #
C4279830
Description
-55℃~+125℃ 1.8MΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS