CRGS1206J27K
MFR.Part #
CRGS1206J27K
JLCPCB Part #
C4279794
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount