CRGP2010F18K
MFR.Part #
CRGP2010F18K
JLCPCB Part #
C2083167
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 18kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS