CRGP1206F39R
MFR.Part #
CRGP1206F39R
JLCPCB Part #
C2074421
Description
-55℃~+155℃ 200V 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS