CRGP0402F68R
MFR.Part #
CRGP0402F68R
JLCPCB Part #
C2082028
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50V 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS