CRGH2512F24K3
MFR.Part #
CRGH2512F24K3
JLCPCB Part #
C1705925
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS