CRGH0603J270R
MFR.Part #
CRGH0603J270R
JLCPCB Part #
C2091431
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270Ω 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS