CRGH0603F590K
MFR.Part #
CRGH0603F590K
JLCPCB Part #
C2100805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS