CRGCQ0603F68K
MFR.Part #
CRGCQ0603F68K
JLCPCB Part #
C2082068
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS