CPF0603F1K91C1
MFR.Part #
CPF0603F1K91C1
JLCPCB Part #
C2114436
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS