CPF0603B680KE
MFR.Part #
CPF0603B680KE
JLCPCB Part #
C2088137
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 680kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS