CPF0603B1K5E1
MFR.Part #
CPF0603B1K5E1
JLCPCB Part #
C2093965
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS