CPF0402B4K02E1
MFR.Part #
CPF0402B4K02E1
JLCPCB Part #
C2092741
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS