CPF0201B68R1E1
MFR.Part #
CPF0201B68R1E1
JLCPCB Part #
C4324132
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS