CPF0201B3K57E
MFR.Part #
CPF0201B3K57E
JLCPCB Part #
C4553633
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS