CPF0201B1K33E
MFR.Part #
CPF0201B1K33E
JLCPCB Part #
C4259856
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS