C14R47JL
MFR.Part #
C14R47JL
JLCPCB Part #
C3495720
Description
-55℃~+200℃ 14W 470mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS